Zdarzenie miało miejsce na oznaczonym i oświetlonym przejściu dla pieszych zlokalizowanym w rejonie skrzyżowania ul. Zawadzkiej z ul. Prusa.
Zgłoszenie o zdarzeniu policja otrzymałą o odz. 16:40.
Według wstępnych ustaleń policji, kierująca volkswagenem 61-letnia kobieta, jadąca lewym pasem ul. Zawadzkiej w kierunku Ronda Solidarności, potrąciła pieszego na oznakowanym i oświetlonym przejściu dla pieszych. Policja podkreśla, że są to informacje wstępne. Na miejscu pracują funkcjonariusze, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Kierująca była trzeźwa.
Wiemy, że pieszy został zabrany do szpitala. Prawdopodobnie doznał obrażeń głowy.
To drugie potrącenie do którego doszło dzisiaj w Łomży.