Po wypadku kierowcy podróżujący drogą krajową nr 61 napotkają na utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci, zablokowany jest jeden pas jezdni.
Do wypadku doszło około godziny 20. Na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Kisielnica pieszy został potrącony przez samochód dostawczy.
Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca volkswagena poruszał się od strony Łomży. Na przejściu dla pieszych wjechał w znajdującego się na pasach mężczyznę.
Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ciężko ranny pieszy został przetransportowany do szpitala. Funkcjonariusze drogówki ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.
Występują utrudnienia w ruchu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Z obu stron utworzyły się korki.