Reklama

Potrącenie pieszego. Policja szuka kierowcy [AKTUALIZACJA]

27/08/2022 11:04

Mundurowi szukają kierowcy, który po potrąceniu pieszego, nie pomógł mu i uciekł. Wypadek miał miejsce na DK61 po północy.

W nocy z piątku (26.08) na sobotę (27.08) doszło do potrącenia pieszego między Grajewem a Toczyłowem. Policja szuka kierowcy, który nie udzielił pomocy i uciekł.

- Do zdarzenia doszło po północy. 40-letni pieszy trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym, a wstępne ustalenia wskazują, że pieszy nie miał elementów odblaskowych - informuje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Materiał dowodowy w tej sprawie gromadzą funkcjonariusze z Grajewa.

Fot. ilustracyjne

Reklama

[AKTUALIZACJA]

- W rękach policjantów jest 21-latek, z którym grajewscy mundurowi wykonują czynności procesowe w związku z nocnym potrąceniem na DK 61. Policjanci zabezpieczyli również pojazd opel, który zostanie poddany szczegółowym oględzinom - podaje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości