Mężczyzna, który prowadził peugeota, potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
W środę (18.01) na skrzyżowaniu Al. Legionów z Al. Piłsudskiego w Łomży potrącona została kobieta. Do zdarzenia doszło ok. godz. 8:00. Natomiast za kółkiem peugeota siedział mężczyzna. Kierowca chciał skręcić w prawo.
Prawdopodobnie kobieta - podczas przechodzenia przez ulicę od strony osiedla w stronę torów - przewróciła się. Na miejscu otrzymała pomoc medyczną.