Przy kościele pw. Krzyża Świętego doszło dziś do potrącenia rowerzystki. 65-latka została zabrana do szpitala na badania
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca VW jadąc od ul. Przykoszarowej nie zachowała ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w prawo w ul. Por. Łagody, w wyniku czego doszło do potrącenia rowerzystki jadącej ścieżką rowerową - przekazuje mł. asp. Justyna Janowska z KMP w Łomży
65-latka została zabrana do szpitala na badania. Policja przekazuje, że utrudnień w ruchu nie ma.
Warto odnotować, że przed przyjazdem karetki poszkodowaną zajął się ksiądz Radosław Kubeł, proboszcz parafii pw. Bożego Ciała oraz założyciel Grupy Ratowniczej "Nadzieja", który znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie.