Reklama

Potrącenie przy kościele! Rowerzystka zabrana do szpitala [FOTO]

09/06/2021 14:43

Przy kościele pw. Krzyża Świętego doszło dziś do potrącenia rowerzystki. 65-latka została zabrana do szpitala na badania

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca VW jadąc od ul. Przykoszarowej nie zachowała ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w prawo w ul. Por. Łagody, w wyniku czego doszło do potrącenia rowerzystki jadącej ścieżką rowerową - przekazuje mł. asp. Justyna Janowska z KMP w Łomży

65-latka została zabrana do szpitala na badania. Policja przekazuje, że utrudnień w ruchu nie ma.

Warto odnotować, że przed przyjazdem karetki poszkodowaną zajął się ksiądz Radosław Kubeł, proboszcz parafii pw. Bożego Ciała oraz założyciel Grupy Ratowniczej "Nadzieja", który znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości