Do zdarzenia doszło dziś w rejonie skrzyżowania Szosy Zambrowskiej i księcia Stanisława. Pierwszeństwo miał wymusić kierujący, który oddalił się z miejsca zdarzenia i był poszukiwany.
Urszula Brulińska z KMP w Łomży potwierdza, że doszło do zdarzenia w w/w miejscu. Kobieta kierująca rowerem trafiła do szpitala. Obecnie trwają policyjne czynności.
Pierwszeństwo miał wymusić kierujący, który oddalił się z miejsca zdarzenia. Przez pewien czas był poszukiwany.
Policjantom dość szybko udało się skontaktować z kierowcą wskazanego przez świadków forda fiesty. Starszy mężczyzna sam przyjechal na miejsce zdarzenia, a funkcjonariuszom tłumaczył, że nie zauważył rowerzystki i nie czuł uderzenia.
Zdarzenie na szczęście okazało się kolizją. Oznacza to, że nikt nie odniósł poważnych obrażeń.