Reklama

Potrącenie rowerzystki za Nowogrodem. Kobieta trafiła do szpitala [FOTO][AKTUALIZACJA]

02/10/2020 11:28

Zablokowana była droga wojewódzka nr 645 na odcinku Nowogród- Dębniki. Doszło tam do potrącenia rowerzystki.

Według wstępnych ustaleń policjantów kierująca hyundaiem 23-latka wyjeżdżała z lasu na drogę nr 645. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa poruszającej się tamtędy rowerzystce, która jechała od Dębnik w kierunku Nowogrodu.

Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala. Kierująca i rowerzystka w momencie zdarzenia były trzeźwe. 

Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości