Zablokowana była droga wojewódzka nr 645 na odcinku Nowogród- Dębniki. Doszło tam do potrącenia rowerzystki.
Według wstępnych ustaleń policjantów kierująca hyundaiem 23-latka wyjeżdżała z lasu na drogę nr 645. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa poruszającej się tamtędy rowerzystce, która jechała od Dębnik w kierunku Nowogrodu.
Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala. Kierująca i rowerzystka w momencie zdarzenia były trzeźwe.
Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.