Reklama

Potrącenie rowerzystki. Na pomoc ruszyli łomżyńscy strażacy [FOTO]

10/07/2021 12:42

Do kobiety, która została potrącona przez kierowcę audi, przyjechali strażacy. To oni udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy. Przeprowadzili wywiad i zabezpieczyli uszkodzoną kończynę.

Do zdarzenia doszło po godzinie 11 na ul. Księżnej Anny.

Strażacy udzielali pierwszej pomocy ponieważ m.in. po wypadku na drodze krajowej nr 63 wszystkie załogi karetki pogotowia były zadysponowane. Do potrąconej rowerzystki skierowano medyków z terenu powiatu kolneńskiego. Ostatecznie kobieta trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Jeden ze świadków tego zdarzenia powiedział nam, że od kierowcy audi była wyczuwalna woń alkoholu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości