Ranny rowerzysta trafił do szpitala w Łomży po wypadku na ul. Sikorskiego. Amator jednośladu wpadł pod na maskę busa, po tym jak kierowca wyjechał w drogi podporządkowanej.
Do zdarzenia doszło przed godziną 17, na wysokości ul. Zdrojowej.
Potrącenie nastąpiło, gdy kierowca busa wyjeżdżając z ul. Zdrojowej, nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście jadącego ul. Sikorskiego w kierunku mostu Hubala.
W wyniku upadku rowerzysta rozbił szybę w aucie. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.