67-letni rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie, która jechała samochodem osobowym. Mężczyzna trafił do szpitala.
W środę (18.05) w Konarzycach potrącony został rowerzysta. Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia ok. godz. 15:10.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że rowerzysta wyjeżdżał z Konarzyc na drogę 677, nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał pod osobówkę - przekazała nam Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.
67-latek trafił do szpitala. Natomiast za kółkiem saaba siedziała 37-letnia kobieta. Obydwoje byli trzeźwi.