Reklama

Potrącenie rowerzysty. Nie ustąpił pierwszeństwa osobówce [FOTO]

18/05/2022 17:11

67-letni rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie, która jechała samochodem osobowym. Mężczyzna trafił do szpitala.

W środę (18.05) w Konarzycach potrącony został rowerzysta. Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia ok. godz. 15:10.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że rowerzysta wyjeżdżał z Konarzyc na drogę 677, nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał pod osobówkę - przekazała nam Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

67-latek trafił do szpitala. Natomiast za kółkiem saaba siedziała 37-letnia kobieta. Obydwoje byli trzeźwi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości