Dziś około godziny 14:00 na AL. Legionów doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Kierowca auta nie ustąpił pierwszeństwa na przejeździe rowerowym.
- Kierowca skody wyjeżdżając z parkingu na Al. Legionów nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście na przejeździe rowerowym w wyniku czego doszło do zderzenia. Obaj mężczyźni byli trzeżwi - informuje asp. szt. Karolina Wojciekian, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Na szczęście zderzenie nie okazało się poważne i żaden z mężczyzn nie wymagał interwencji zespołu ratownictwa medycznego.