Do zdarzenia doszło po godzinie 17:20 w Nowogrodzie na ulicy Stacha Konwy.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 68-letnia rowerzystka, przejeżdżając przez jezdnię, nie ustąpiła pierwszeństwa 39-letniemu kierowcy iveco - informuje Justyna Janowska oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży
W wyniku potrącenia rowerzystka została zabrana do szpitala. Kierowca dostawczaka, jak i poszkodowana była zdarzenia trzeźwi. Jeden pas ruchu zablokowany.