Reklama

Potrącenie w Wygodzie. Rowerzysta trafił do szpitala [FOTO]

27/04/2021 13:56

71-letni rowerzysta trafił do szpitala po zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Wygodzie. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 13:00 w Wygodzie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że  rowerzysta jechał ul. Kościelną, natomiast kierująca volkswagenem wyjeżdżała z ul. Spokojnej. Na skrzyżowaniu obu dróg kobieta nie udzieliła rowerzyście pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doszło do jego potrącenia. 

Poszkodowany 71-letni rowerzysta został zabrany do szpitala na badania.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości