71-letni rowerzysta trafił do szpitala po zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w Wygodzie. Na miejscu pracują policjanci.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 13:00 w Wygodzie.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że rowerzysta jechał ul. Kościelną, natomiast kierująca volkswagenem wyjeżdżała z ul. Spokojnej. Na skrzyżowaniu obu dróg kobieta nie udzieliła rowerzyście pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doszło do jego potrącenia.
Poszkodowany 71-letni rowerzysta został zabrany do szpitala na badania.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.