Reklama

Potrącił 14-latkę i uciekł nie udzielając jej pomocy. Został już zatrzymany!

25/09/2020 21:11

Policjanci z Łomży zatrzymali 54-letniego kierowcę peugeota podejrzewanego o potrącenie 14-letniej rowerzystki oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do wypadku doszło dziś tuż przed godziną 19 w Giełczynie.

Według naszych wstępnych informacji 14-latka została przewieziona śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Białymstoku.

- Kierowca peugeota uciekł z miejsca porzucił samochód lecz został zatrzymany – relacjonuje nam podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji.

To 54-letni mężczyzna. Jak przekazuje Krupa kierowca był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Po potrąceniu nastolatki ukrył się w polu kukurydzy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Reklama

Według naszego Czytelnika, sprawcę wypadku odnalazło trzech łomżyńskich motocyklistów.

- Przypadkowo przejeżdżający motocykliści zostali poproszeni przez policjanta o pomoc w odnalezieniu uciekiniera chłopaki bez chwili wahania ruszyli w pobliskie pola Zawad - informuje nas Bartosz. - Kierowca jechał z Giełczyna do Łomży i uderzył w tył jadącej do Łomży dziewczyny. Po wypadku skręcił w prawo w pobliskie pola. Dziewczyna jechała z swoim bratem, ale jemu się nic nie stało. Uderzenie było tak duże że było słychać ogromny huk, z roweru wyrwało aż bagażnik i siodełko - relacjonuje Czytelnik.

Reklama

fot. KMP Łomża/ mylomza.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości