Dzisiaj, w godzinach popołudniowych między mostem Hubala a drogą w kierunku Piątnicy – bardzo uczęszczana droga o tej porze - doszło do kolizji z udziałem trzech aut osobowych. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Najprawdopodobniej kierowca toyoty yaris musiał gwałtownie zahamować, a jadący za nią Renault Kangoo z dużym impetem uderzył w tył toyoty. Oba samochody odniosły poważne uszkodzenia.
Obecnie trwają czynności policyjne, które mają na celu wyjaśnić przyczyny i przebieg kolizji drogowej. Na miejscu zjawiły się także straż pożarna oraz karetka pogotowia.
Ruch odbywa się w tym miejscu wahadłowo.