Reklama

Powraca "Łomża Cup"

27/08/2021 08:31

W najbliższy weekend 28-29 sierpnia o godz. na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd odbędzie się turniej piłkarski "Łomża Cup". Do naszego miasta zawitają kluby z całego regionu z roczników 2010-2014. Gospodarzem zawodów jest Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy, a sponsorem głównym PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.

Turniej "Łomża Cup" odbędzie się w naszym mieście już poraz trzeci. Został on zapoczątkowany w 2018 roku przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, by także w sposób sportowy uczcić 600. rocznicę nadania Łomży praw miejskich. Rozegrane w poprzednich latach zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem.

- Po roku przerwy, spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami, zdecydowaliśmy się zorganizować trzecią edycję turnieju "Łomża Cup" – mówi Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, dziękując za wsparcie tego dedykowanego dzieciom projektu. Zależy mi na tym, aby młodzi piłkarze, którzy trenują w Młodzieżowym ŁKS-ie mieli możliwość rozgrywania turniejów na miejscu i konfrontacji z najlepszymi drużynami w swoich kategoriach wiekowych – dodaje gospodarz miasta.

Reklama

W tegorocznej, weekendowej  rywalizacji na obiektach łomżyńskiego MOSiR oprócz gospodarzy udział wezmą m.in. Wigry Suwałki, Hetman Tykocin, Lider Łomża, Olimpia Zambrów, MKS Ostowianka Ostrów Mazowiecka.

W sobotę rozgrywki odbywać się będą w godzinach 10.00 – 15.00, natomiast w niedzielę od 9.00 do 12.00.

Źródło: UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości