Dzisiaj w godzinach porannych doszło do kolizji drogowej z udziałem trzech aut na ul. Włościańskiej w Piątnicy. To co pozornie wydawało się być tylko niegroźnym zdarzeniem drogowym ostatecznie zakończyło się interwencją zespołu ratownictwa medycznego.
Informację o zdarzeniu łomżyńskie służby otrzymały około godziny 7.30. Do pilnej interwencji wstępnie zadysponowano tylko policję.
- O godz. 7.37 łomżyński dyżurny otrzymał informację, że w Piątnicy Włościańskiej miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem 3 pojazdów osobowych. Pierwszy samochód zahamował, a 2 kolejne nie zachowały odległości i uderzyły w tył poprzedzających je pojazdów – informuje st. asp. Karolina Wojciekian, rzecznik prasowy KMP w Łomży.
W trakcie ustalania szczegółowego przebiegu zdarzenia okazało się jednak, że jeden z kierowców doznał na pierwszy rzut oka niewidocznych, ale wraz z upływem czasu ujawniających się obrażeń. Uskarżając się na coraz silniejszy ból kręgów szyjnych został on przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, który również wezwano na miejsce kolizji. Ostatecznie, decyzją pracowników pogotowia kierowca trafił do szpitala.
Warto podkreślić, że wszyscy trzej kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi, a ruch na ul. Włościańskiej na jego skutek odbywał się wahadłowo.