Prawdopodobnie na mocnym rauszu, z dużą prędkością i bez prawa jazdy pokonywał oddaną w zeszłym tygodniu obwodnicę Kupisk kierowca audi. Pokonywał, ale jazdy nie ukończył, jego auto dachowało, a on sam trafił do szpitala z obrażeniami ciała.
Do wypadku doszło przed godziną 19.
Kierowca audi, jadąc obwodnicą Kupisk od strony Łomży, na wysokości zjazdu na Jednaczewo wypadł z drogi. Jego auto dachowało, a on sam z obrażeniami ciała trafił do łomżyńskiego szpitala.
Na miejscu pracują policjanci, wyjaśniając okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie kierowca był pijany i kierował pojazdem bez uprawnień.