Reklama

Pijany i bez uprawnień! Wypadek na obwodnicy Kupisk [FOTO]

02/07/2020 19:40

Prawdopodobnie na mocnym rauszu, z dużą prędkością i bez prawa jazdy pokonywał oddaną w zeszłym tygodniu obwodnicę Kupisk kierowca audi. Pokonywał, ale jazdy nie ukończył, jego auto dachowało, a on sam trafił do szpitala z obrażeniami ciała.

Do wypadku doszło przed godziną 19.

Kierowca audi, jadąc obwodnicą  Kupisk od strony Łomży, na wysokości zjazdu na Jednaczewo wypadł z drogi. Jego auto dachowało, a on sam z obrażeniami ciała trafił do łomżyńskiego szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, wyjaśniając okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie kierowca był pijany i kierował pojazdem bez uprawnień.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości