Prezydent Łomży ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Łomży. Poszukiwany jest podinspektor w Hali Kultury.
Kandydat przystępujący do konkursu musi posiadać wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: kulturoznawstwo, turystyka i rekreacja, wiedza o kulturze, zarządzanie i marketing), znać bardzo dobrze język angielski oraz przepisy wybranych ustaw i posiadać umiejętność obsługi komputera. Wśród wymagań znajdziemy też m.in. obywatelstwo polskie, dyspozycyjność, kreatywność, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zdolności organizatorskie czy niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie zawodowe w organizowaniu wydarzeń o charakterze kulturalnym, rozrywkowym, promocyjnym i rekreacyjnym; doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia bądź organizowania animacji czasu wolnego oraz prawo jazdy kat. B.
Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to m.in.: wsparcie kierownika Hali Kultury w realizacji bieżących zadań; współtworzenie programu działalności i funkcjonowania Hali Kultury; prowadzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz kreowanie wizerunku Hali Kultury; planowanie, prowadzenie i raportowanie realizacji budżetu miasta w zakresie funkcjonowania Hali Kultury.
Oferty można składać do 25 stycznia 2022 r. do godz. 15:30. Szczegóły znajdują się w BIP