Reklama

Prezydent powołał Radę Sportu

27/10/2015 09:59

Prezydent Mariusz Chrzanowski, zarządzeniem z 22 października 2015 roku, powołał Łomżyńską Radę Sportu na okres swojej kadencji. W skład rady weszło dziewięć osób, w tym siedmiu przedstawicieli łomżyńskich klubów sportowych. 

Rada jest organem opiniodawczym i doradczym Prezydenta Miasta Łomży w zakresie
kultury fizycznej i sportu. W skład nowej Łomżyńskiej Rady Sportu weszli:

Marek Brzozowski - M SZS Mariusz Giełgut - doradca Prezydenta Miasta Andrzej Korytkowski - LUKS "Prefbet — Sniadowo" Łomża Jan Katowski - LKS "Narew" Kurpiewski Łomża Jarosław Kulesza - ŁKS 1926 Jan Kurpiewski - PHU KURPIEWSKI Karol Łebkowski UKS "Herkules" Dariusz Syrnicki - ŁKK Andrzej Wojtkowski - UKS "Dziewiątka"

Do zadań Rady należy w szczególności opiniowanie strategii rozwoju Miasta w zakresie kultury fizycznej, projektu budżetu w części dotyczącej kultury fizycznej, projektów uchwał dotyczących rozwoju kultury fizycznej, wniosków w sprawie przyznania stypendiów i nagród zawodnikom osiągającym wysokie wyniki w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie sportowym, programów rozwoju bazy sportowej na terenie Miasta, koordynowanie i ocena imprez sportowych i rekreacyjnych współfinansowanych z  budżetu miasta Łomży. inspirowanie i propagowanie działań służących rozwojowi kultury fizycznej.

Reklama

Kadencja Rady upływa po trzech miesiącach od upływu kadencji Rady Miejskiej Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości