Drugie zwycięstwo w grupie uczennic Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży.
Podopieczne Daniela Chojnowskiego i Włodzimierza Wójcika ograły 43:28 SP 1 Kutno. W pierwszym starciu pokonały 33:24 SP 2 Kamień i z kompletem zwycięstw awansowały do grona ośmiu najlepszych zespołów w kraju podczas Finału Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt.
SP 9 Łomża - SP 1 Kutno 43:28 (17:2, 10:3, 6:8, 10:15)
SP 9 Łomża: Baczewska 13, Bar, Brajczewska 9, Goreta, Kołakowska 9, Nadolna, Pianko 8, Rezka, Wiśniewska, Niebrzydowska 8.
Łomżanki zajęły pierwsze miejsce w grupie. W sobotę o godz. 10:40 w hali Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Pięknej 2 zagrają o wejście do półfinału ze zwycięzcą meczy SP 1 Wisła - SP 19 Białystok.