Reklama

Przełożony Turniej Siatkówki Plażowej - piątek 17 lipca

14/07/2015 07:53

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 17 lipca 2015 roku o godzinie 15.00, na boisku plażowym przy kompleksie sportowo – rekreacyjnym Moje Boisko Orlik 2012 przy ulicy Katyńskiej 3.

Z uwagi na złe warunki atmosferyczne w dniu 11 lipca (silny wiatr) organizatorzy zdecydowali się przełożyć turniej na najbliższy piątek 17 lipca na godzinę 15.00 i ponownie zapraszają wszystkich chętnych do udziału.

W turnieju mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 lat. Do zawodów zgłaszać się można (podając nazwę drużyny, rok urodzenia, imię i nazwisko zawodników) pocztą elektroniczną na adres: imprezy@mosir.lomza.pl, pod nr. tel. 86 215 06 05 wew. 102 lub na miejscu na Orliku do dnia 16.07.2015 r do godziny 12.00.

Reklama

Drużyny dwuosobowe, wystąpić mogą pary męskie, żeńskie, a także mieszane. W przypadku złych warunków atmosferycznych turniej zostanie przełożony na inny dogodny termin.

Organizatorzy turnieju zapraszają do zgłoszeń oraz do potwierdzania udziału!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości