Kolizja na terenie jednej łomżyńskich stacji paliw „uziemiła” dzieci jadące na wakacyjne kolonie.
Do zdarzenia doszło wczoraj. Na teren stacji paliw BP wjechał autokar z dziećmi jadącymi na kolonie do Węgorzewa. Podczas parkowania kierowca zahaczył o stojący drugi autokar, w wyniku czego zniszczeniu uległy m.in. dwie duże szyby.
Dzieci jadące na kolonie zostały „uziemione” na kilka godzin, podobnie jak podróżni z litewskiego autokaru.