Reklama

Przerwana podróż [FOTO]

18/07/2022 09:39

​​​​​​​Kolizja na terenie jednej łomżyńskich stacji paliw „uziemiła” dzieci jadące na wakacyjne kolonie.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Na teren stacji paliw BP wjechał autokar z dziećmi jadącymi na kolonie do Węgorzewa. Podczas parkowania kierowca zahaczył o stojący drugi autokar, w wyniku czego zniszczeniu uległy m.in. dwie duże szyby.

Dzieci jadące na kolonie zostały „uziemione” na kilka godzin, podobnie jak podróżni z litewskiego autokaru.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości