Reklama

Puchary i medale łomżyńskich karateków [FOTO]

23/02/2015 14:16

Trzy puchary i dwa medale przywieźli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate z rozegranego w minioną sobotę w Rudniku nad Sanem Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Polskiej "Stolicy Wikliny". W zawodach wzięło udział 245 zawodników z wielu miast z całej Polski.

W sobotę 21 lutego 2015 roku w Rudniku nad Sanem odbył się Turniej Karate o Puchar Burmistrza Polskiej „Stolicy Wikliny”. W zawodach wzięło udział 245 zawodników z takich ośrodków jak: Warszawa, Przeworsk, Sarzyna, Brzostek, Bielsko-Biała, Krosno, Błonie, Prażmów, Brwinów, Nowa Sarzyna, Leżajsk, Chrzanów, Mielec, Jeżowe, Rudnik, Łętownia, Dukla, Nowy Żmigród, Ropczyce, Tarnobrzeg, Zręcin, Korczyna, Dębica, Michalin, Józefów, Piaseczno, Chełm, Ostrów Mazowiecka i Limanowa. Nie zabrakło również zawodników z Łomżyńskiego Klubu Karate, którzy przywieźli aż trzy puchary i dwa medale.

W kategorii kata (układy) kadeci 2003 – 2004 r. pierwsze miejsce zajął Akhmed Debizov. Ten sam zawodnik zajął miejsce drugie w kategorii kumite do 45 kg. Warto zauważyć , że dwunastoletni Akhmed, ważący zaledwie 31 kg, wszystkie swoje walki toczył z o wiele cięższymi przeciwnikami.

Reklama

W kategorii kumite dzieci młodsze +35 kg miejsce pierwsze wywalczył Mateusz Długozima, który również po raz pierwszy startował w powyższej kategorii wagowej. Nie mniej jednak wszystkie swoje walki wygrał zdecydowanie, finał kończąc przed czasem. W kategorii kata dzieci młodszych Mateusz zajął miejsce drugie.

Trzecie miejsce w kategorii juniorek +55 kg zajęła Klaudia Lanczewska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama