Osiem pucharów za zajęcie czołowych miejsc w V Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa zdobyli w minioną sobotę łomżyńscy karatecy. W turnieju przeprowadzonym w hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie wzięło udział 240 zawodniczek i zawodników.
W sobotę 10 października 2015 roku w hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie zorganizowany został V Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa. W turnieju wzięły udział ekipy z 23 klubów z terenu całej Polski. Na ciechanowskich matach w kategorii kumite (walki) stanęło 240 zawodniczek i zawodników.
Po raz kolejny bardzo dobry występ zaliczyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate, którzy wywalczyli aż osiem pucharów.
Za zajęcie pierwszego miejsca na najwyższym podium stanęli: Klaudia Lanczewska w kategorii juniorki (1999-1997, do 18 lat) + 65 kg; Wiktoria Korytkowska w kategorii młodziczki (2001-2000) – 65 kg; Mateusz Długozima w kategorii dzieci (2006 i młodsi) – 40 kg.
Na drugim miejscu podium stanęli: Marlena Łukian w kategorii seniorki + 55 kg; Wiktor Kacprzyk w kategorii kadeci (2003-2002) – 40 kg; Jędrzej Perkowski w kategorii kadeci (2003-2002) – 63 kg oraz Krzysztof Dużyński w kategorii kadeci (2003-2002) + 63 kg.
Trzecie miejsce w kategorii kadeci młodsi (2005-2004) – 50 kg zajął Oliwier Dzierzgowski.