Nadchodzi szczególny czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wielkanocne życzenia to prosty sposób, by przekazać bliskim, ale także dalszym znajomym wsparcie i dobre słowo. Do mieszkańców Łomży moc najserdeczniejszych życzeń kieruje – w imieniu wszystkich pracowników Dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ZB w Łomży, Marek Olbryś.