Rafał Boguski to wychowanek ŁKS-u Łomża, który zrobił największą karierę jako piłkarz ze wszystkich wychowanków łomżyńskiego klubu.
To już ostatni sezon Rafała Boguskiego w Wiśle Kraków, której kadrę zasilił w sezonie 2005/2006. W tym czasie wychowanek ŁKS-u wystąpił w ponad 300 spotkaniach. W barwach "Białej Gwiazdy" trzykrotnie sięgał po mistrzostwo Polski. Wisła nie przedłuży z nim kontraktu, wygasającego 30 czerwca.
- Przede wszystkim nie zmieniłem się za bardzo jako człowiek. Oczywiście jestem bogatszy o doświadczenie życiowe, ale generalnie pozostałem tym samym chłopakiem z Łomży, jakiego wychowali rodzice. Odniosłem jako piłkarz trochę sukcesów, stałem się w jakimś stopniu rozpoznawalny, ale zawsze starałem się być właśnie tym samym chłopakiem, który kiedyś przyszedł z ŁKS-u Łomża do wielkiej Wisły - mówi Rafał Boguski w rozmowie z Gazetą Krakowską.
Reklama
Z informacji podawanych przez media wynika, że 36-letni zawodnik nie planuje wieszać butów na kołku i wkrótce rozpocznie poszukiwania nowego klubu.
- Telefonów nie było, ale dostałem SMS-a od trenera Dawida Szulczka, który teraz pracuje w Wigrach Suwałki. Napisał mi, że chętnie podjąłby ze mną współpracę… - mówił w rozmowie z Gazetą Krakowską. - Ja czuję się dobrze i chciałbym jeszcze naprawdę pocieszyć się grą w piłkę.
fot. Wisła Kraków