Reklama

Reinaldo Melão do Nascimento. Dziękujemy!

01/03/2024 11:24

Podczas pierwszego meczu o punkty w tym roku będzie okazja, by pożegnać Reinaldo Melão do Nascimento.

35-letni obrońca żegna się z ŁKS-em Łomża. Brazylijczyk trafił do Łomżyńskiego Klubu Sportowego przed sezonem 2015/2016. W biało-czerwonych barwach rozegrał osiem i pół sezonu. Jeszcze kilka miesięcy temu cieszył się z awansu do III ligi. 

Wychowanek słynnego Botafogo Rio de Janeiro w rundzie jesiennej zaliczył 11 meczów (499 minut) i zdobył bramkę w przegranym 2:4 meczu z Concordią Elbląg. 

W przerwie spotkania władze klubu podziękują graczowi z Brazylii, który ma również Polskie obywatelstwo. Melão, dzięki za wszystko.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości