Wiemy, gdzie swoją przygodę z piłką będzie kontynuował Reinaldo Melão do Nascimento.
35-latek przed sezonem 2015/2016 trafił do ŁKS-u Łomża ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Brazylijczyk posiadający nasz paszport przez osiem i pół roku występował w biało-czerwonej koszulce. Po rundzie jesiennej opuścił trzecioligowca. Gdzie zagra?
Reinaldo został nowym zawodnikiem Orła Kolno, czyli lidera Klasy Okręgowej. Zespół po rundzie jesiennej ma na koncie 39 punktów, które wywalczył w 15 spotkaniach. Jego nowa ekipa wygrała 13 meczów, przegrywając zaledwie dwa. Orzeł ma dwa punkty przewagi nad Turośnianką Turośń Kościelna.
Były gracz ŁKS-u zostaje w Łomży. Oprócz gry w Orle pracuje jako szkoleniowiec w MŁKS-ie Łomża, gdzie odpowiada za szkolenie talentów z rocznika 2011.
fot. Gosiewski Fotografia