Gracze Wojciecha Pietruszewskiego rozegrają spotkanie kontrolne. W niedzielę o godz. 14:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzą się z juniorami ŁKS-u Łomża prowadzonymi przez Tomasza Staniórskiego.
Nasza ekipa, która po rundzie jesiennej plasuje się na czwartej pozycji w Klasie A ma za sobą dwa mecze kontrolne. Zespół Pietruszewskiego zremisował 3:3 z KS-em Śniadowo oraz pokonał 5:4 FC 2012 Różan.
ZOBACZ TAKŻE: Dorzuć się do siłowni ŁKS-u
- Przed nami ciekawie zapowiadający się mecz z młodymi graczami z naszego klubu. Za tydzień jedziemy do Zambrowa na spotkanie z Olimpią II, a następnie zmierzymy się z solidnym zespołem z Klasy Okręgowej z okolic Ostrołęki - Rzekunianką Rzekuń - mówi szkoleniowiec ŁKS-u II Łomża.