Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży ma nowego dyrektora. Od dziś funkcję tę pełni Robert Czerwiński. Nominację wręczył mu członek zarządu Województwa Podlaskiego Jacek Piorunek podczas uroczystego spotkania z załogą ośrodka.
Robert Wojciech Czerwiński, 50-letni nowy dyrektor, ma za sobą doświadczenie w pracy zarówno w wojsku, jak i w jednostce komunalnej Gminy Jedwabne.
Dotychczasowy dyrektor Mirosław Oliferuk, mimo odwołania ze stanowiska, pozostaje w jednostce. Został powołany na stanowisko sekretarza Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Będzie również nadzorował pion organizacji i promocji BRD w całym w województwie podlaskim.
- To rutynowa wymiana dyrektorów po objęciu przez Koalicję Obywatelską, Trzecią Drogę i radnych niezrzeszonych władzy w sejmiku. Zarząd Województwa Podlaskiego wymienił wszystkich dyrektorów WORD-ów w województwie – powiedział nam członek zarządu Jacek Piorunek.
Reklama
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży pod nowym kierownictwem, będzie kontynuował swoją misję poprawy bezpieczeństwa, a nowy dyrektor ma nadzieję na dalszy rozwój i sukcesy jednostki.
- Chciałbym, żeby ośrodek dalej się tak rozwijał, jak do tej pory. Nie będzie kolosalnych zmian w funkcjonowaniu łomżyńskiego WORD-u - zaznaczył Robert Czerwiński, który liczy na dobrą współpracę z dotychczasowym dyrektorem Mirosławem Oliferukiem.