W najbliższą sobotę o godzinie 17. na Stadionie Miejskim w Łomży w meczu o „6 punktów" piłkarze ŁKS-u podejmować będą Concordię Elbląg. ŁKS 1926 organizuje przed tym meczem akcję „Rodzinne Kibicowanie", której celem jest przyciągnięcie na trybuny stadionu jak największej liczby widzów.
W organizację wydarzenia włączone zostały łomżyńskie szkoły podstawowe, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Samorząd Studencki PWSIiP oraz Młodzieżowy ŁKS. Patronat honorowy nad meczem objął Prezydent Miasta – Mariusz Chrzanowski.
Klub przeznaczył na najbliższy mecz z drużyną z Elbląga 500 zaproszeń dla uczniów łomżyńskich szkół oraz ich rodziców bądź opiekunów. Odrębną pulę 150 biletów dla piłkarzy MŁKS oraz ich rodziców. W akcji wezmą także udział łomżyński studenci z kierunków pielęgniarstwo oraz kosmetologii, którzy zaproponują najmłodszym malowanie twarzy, a tym nieco starszym oraz ich rodzicom badania profilaktyczne.
- Wielkie podziękowania kierujemy też w kierunku MOSiR-u, który udostępni na czas spotkania jeden ze swoich dmuchańców - czytamy w komunikacie na stronie ŁKS-u.
Oba zespoły na boisko wyprowadzi dziecięca eskorta najmłodszych adeptów futbolu.
- W przerwie zapraszamy wszystkich na gorącą kawę i herbatę oraz do stoiska z klubowymi upominkami. Kibicujmy razem Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu – sobota, 29 kwietnia – godzina 17.00 – ŁKS 1926 Łomża – Concordia Elbląg – Zapraszamy!!! - zachęcają działacze ŁKS-u.