Reklama

Rozpoczął się turniej „Pożegnanie Zimy” w Miastkowie. 10 drużyn walczy o puchar wójta [ZDJĘCIA]

15/03/2026 10:09

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Miastkowie rozpoczął się Halowy Turniej Piłki Nożnej „Pożegnanie Zimy” o Puchar Wójta Gminy Miastkowo w kategorii open. 

W tegorocznej edycji turnieju bierze udział 10 drużyn z regionu. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizują o awans do dalszej fazy rozgrywek.

W grupie A występują drużyny: WAPAKO, FC8 Wilki, DKS Drogoszewo, Wataha Kolno oraz RKS Łomża. Z kolei w grupie B rywalizują: Kulturalni Łomża, Drewniaki Kolno, Młode Orły, TKS Tarnowo oraz GKS Grabowo.

Turniej zapowiada się bardzo interesująco. Na parkiecie można zobaczyć zarówno zespoły amatorskie, jak i drużyny znane z lokalnych rozgrywek piłkarskich. Dla wielu uczestników to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale również do integracji środowiska piłkarskiego oraz aktywnego zakończenia sezonu zimowego.

Reklama

Na najlepsze zespoły czeka puchar wójta gminy Miastkowo, a także nagrody i wyróżnienia indywidualne dla zawodników, którzy wyróżnią się podczas turnieju.

Rozgrywki odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Miastkowie przy ul. Łomżyńskiej 15. Wstęp dla kibiców jest otwarty, dlatego organizatorzy zachęcają wszystkich sympatyków piłki nożnej do wspólnego kibicowania i przeżywania sportowych emocji.

Organizatorem wydarzenia jest GKS Miastkowo oraz Wójt Gminy Miastkowo Rafał Bąkowski. Partnerem turnieju jest Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości