Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza chętną młodzież do udziału w Wakacyjnej Lidze Orlikowej Piłki Nożnej, która odbywać się będzie przez cały okres letni na Orliku przy ul. Katyńskiej 3. Zgłoszenia do 13 lipca!
W tym roku udział w lidze może wziąć młodzież z roczników 1998-2000 oraz 2001 i młodsi, które podzielone będą na dwie Ligi: Liga A – rocznik 1998 – 2000, Liga B – 2001 i młodsi. Zgłoszeń drużyn można dokonywać do 13 lipca u animatora środowiskowego na kompleksie sportowo - rekreacyjnym "Moje Boisko Orlik 2012" przy ul. Katyńskiej 3 bądź pocztą elektroniczną: imprezy@mosir.lomza.pl.
Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie stroju sportowego oraz zgoda rodziców/opiekunów prawnych na udział w ligach. Zarówno formularz zgody rodziców jak też zgłoszenie drużyny dostępne są do pobrania ze strony MOSiR:
Lista zgłoszeniowa Zgoda rodziców