Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży jako organizator piłkarskich rozgrywek poinformował, że start sezonu 2015/2016 Miejskiej Ligi Piłki Nożnej planowany jest na 29 sierpnia 2015r. Natomiast zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca.
Kierownicy drużyn bądź kapitanowie drużyn, które brały udział w rozgrywkach w ubiegłych sezonach, mogą zgłaszać zespoły wysyłając maila z informacją potwierdzającej udział swojej drużyny w rozgrywkach MLPN na adres mail: mlpnlomza@o2.pl (w tytule maila należy napisać ZGŁOSZENIE i podać nazwę drużyny, natomiast w treści maila niezbędne jest podanie imienia i nazwiska osoby zgłaszającej oraz numeru telefonu). Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej do dnia 31 lipca br., a po 7 sierpnia kierownicy lub kapitanowie drużyn poproszeni zostaną o dostarczenie do siedziby MOSiR Łomża wstępnych list zgłoszeniowych drużyn (składy drużyn będzie można uzupełnić przed pierwszymi meczami każdej drużyny).
Rozgrywki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej podobnie jak w poprzednich sezonach, rozgrywane będą w weekendy, na boiskach Orlik przy ulicy Katyńskiej 3 i Bernatowicza 4. Wszystkie informacje odnośnie funkcjonowania ligi znajdują się na stronie internetowej www.mlpnlomza.ligspace.pl.