Reklama

S8. Duża kraksa z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Droga jest zablokowana [FOTO]

29/09/2020 08:06

W okolicach Jeżewa doszło dziś do kolizji z udziałem trzech pojazdów. "Ósemka" w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Według wstępnych informacji policji doszło tam do zderzenia  ciężarówki z ciągnikiem, który ciągnął przyczepy cyrkowe, a jego kierowca był nietrzeźwy. Chwilę później, kierowca chłodni jadący w tym samym kierunku, w ostatniej chwili widząc zdarzenie, nie wyhamował i przewrócil sie na bok.

Odcinek biegnącej w kierunku Białegostoku "ósemki" (Kobylin - Jeżewo Stare) jest nadal zablokowany.  Objazdy w kierunku Białegostoku drogą serwisową od węzła Kobylin do węzła Jeżewo.

fot. KMP Białystok

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości