W okolicach Jeżewa doszło dziś do kolizji z udziałem trzech pojazdów. "Ósemka" w miejscu zdarzenia jest zablokowana.
Według wstępnych informacji policji doszło tam do zderzenia ciężarówki z ciągnikiem, który ciągnął przyczepy cyrkowe, a jego kierowca był nietrzeźwy. Chwilę później, kierowca chłodni jadący w tym samym kierunku, w ostatniej chwili widząc zdarzenie, nie wyhamował i przewrócil sie na bok.
Odcinek biegnącej w kierunku Białegostoku "ósemki" (Kobylin - Jeżewo Stare) jest nadal zablokowany. Objazdy w kierunku Białegostoku drogą serwisową od węzła Kobylin do węzła Jeżewo.
fot. KMP Białystok