Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano w łomżyńskim szpitalu. Ofiarą jest 41-letnia kobieta, mieszkanka powiatu łomżyńskiego. Odwiedzała ona dziecko, które leżało na oddziale położnictwa i patologii noworodków.
Do zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach porannych.
- Prokuratura Okręgowa w Łomży podjęła czynności w kierunku czynu z artykułu 151. Kodeksu Karnego, który mówi, że kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5- przekazała Dorota Leszczyńska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży- podejmujemy teraz odpowiednie czynności. Zostały przeprowadzone oględziny, będa przesłuchiwani świadkowie i przeprowadzona zostanie sekcja zwłok- dodała.
Reklama
Ofiarą jest 41-letnia mieszkanka powiatu łomżyńskiego. Odwiedzała ona dziecko, które leżało na oddziale położnictwa i patologii noworodków.