Reklama

Tragiczny poranek w łomżyńskim szpitalu. 41-letnia kobieta nie żyje

22/04/2025 12:45

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano w łomżyńskim szpitalu. Ofiarą jest 41-letnia kobieta, mieszkanka powiatu łomżyńskiego. Odwiedzała ona dziecko, które leżało na oddziale położnictwa i patologii noworodków.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach porannych. 

- Prokuratura Okręgowa w Łomży podjęła czynności w kierunku czynu z artykułu 151. Kodeksu Karnego, który mówi, że kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5- przekazała Dorota Leszczyńska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży- podejmujemy teraz odpowiednie czynności. Zostały przeprowadzone oględziny, będa przesłuchiwani świadkowie i przeprowadzona zostanie sekcja zwłok- dodała. 

Reklama

Ofiarą jest 41-letnia mieszkanka powiatu łomżyńskiego. Odwiedzała ona dziecko, które leżało na oddziale położnictwa i patologii noworodków. 

 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/04/2025 13:31
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama