Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na pas zieleni. Do zdarzenia doszło na drodze ekspresowej S8.
Do zdarzenia doszło wczoraj (19/07) po godzinie 13:00 na trasie S8 w okolicy miejscowości Ostrożne. Wstępne informacje wskazują na to, że samochód osobowy wypadł z drogi, przebił bariery energochłonne i dachując znalazł się na pobliskim pasie zieleni.
Na miejscu pracowało 5 zastępów straży pożarnej - dwa z JRG Zambrów, jedno z OSP Szumowo, a także jedno z OSP Ostrożne.
Na miejsce wezwano policję oraz zespół ratownictwa medycznego.
Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala.
źródło: OSP w Szumowie
źródło zdjęć: OSP w Szumowie / OSP Ostrożne