Reklama

Samochód w rowie. Dwie osoby zabrane do szpitala [FOTO]

31/10/2022 12:13

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Nowogrodzie. Jedno z aut znalazło się w rowie.

Zdarzenie drogowe w Nowogrodzie. Skoda jechała w kierunku Łomży. Natomiast drugie auto wyjeżdżało od strony Biedronki. Pierwszy ze wspomnianych pojazdów próbował hamować, ostatecznie jednak znalazł się w rowie.

Dwie osoby ze skody - kierująca i jej pasażer zostali zabrani do szpitala. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości