Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w Nowogrodzie. Jedno z aut znalazło się w rowie.
Zdarzenie drogowe w Nowogrodzie. Skoda jechała w kierunku Łomży. Natomiast drugie auto wyjeżdżało od strony Biedronki. Pierwszy ze wspomnianych pojazdów próbował hamować, ostatecznie jednak znalazł się w rowie.
Dwie osoby ze skody - kierująca i jej pasażer zostali zabrani do szpitala.