Reklama

Sebastian Zieleniecki zdobył licencję UEFA B

12/12/2025 22:42

Trener Akademii Piłkarskiej Lider Łomża Sebastian Zieleniecki podniósł swoje kwalifikacje, zdobywając prestiżową licencję trenerską UEFA B. 

To kolejny krok w rozwoju młodego szkoleniowca, który związany jest z piłką nożną zarówno jako zawodnik, jak i trener.

- Gratulujemy Sebastianowi i życzymy kolejnych sukcesów na drodze trenerskiej - podkreślają przedstawiciele Akademii Lider Łomża.

Zieleniecki w bieżącym sezonie zaliczył 10 występów w barwach ŁKS-u Łomża w pierwszej części sezonu. Do momentu kontuzji był niezastąpionym zawodnikiem drużyny, występując w każdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty.

30-letni piłkarz ma bogate doświadczenie zagraniczne. Przed przyjściem do Łomży grał w Niemczech, gdzie występował w Hallescher FC w III lidze oraz był podstawowym zawodnikiem Kickers Offenbach. W przeszłości związany był także z włoskim US Cremonese. Swoje piłkarskie szlify zdobywał w Polsce, będąc czołowym graczem Widzewa Łódź. Z klubem czterokrotnych mistrzów Polski przeszedł drogę z IV do II ligi, odgrywając kluczową rolę w zespole.

Reklama

Największym sukcesem Zielenieckiego na arenie międzynarodowej jest zajęcie 3-4. miejsca podczas mistrzostw Europy U-17 w 2012 roku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości