Urzędniczka została zatrzymana przez łomżyńską policję na polecenie Prokuratury Rejonowej w Łomży.
Łomżyńska policja na polecenie Prokuratury Rejonowej w Łomży zatrzymała dziś sekretarz Starostwa Powiatowego w Łomży. Z uwagi na toczący się charakter śledztwa zarówno policja, prokuratura, a także sąd odmawiają udzielenia informacji na temat sprawy.
Prokuratura wskazuje, że komunikat dotyczący zatrzymania i potencjalnych zarzutów może się pojawić pod koniec tego tygodnia.