Reklama

Senior w kia potrącił 15-latkę. Nastolatka w szpitalu!

20/05/2021 19:16

85-letni kierowca kia na przejściu dla pieszych potrącił 15-latkę. Do zdarzenia doszło na Al. Legionów w pobliżu skrzyżowania z al. Piłsudskiego. Nastolatka trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godziną 17:4

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 85-letni kierowca kia potrącił 15-latkę na przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. Dziewczynka zabrana do szpitala. Kierowca trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia – informuje Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

fot. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości