Reklama

Senior za kółkiem. Wypadek na trasie Łomża - Zambrów [FOTO]

03/10/2022 18:51

83-letni kierowca hondy wjechał w toyotę. W Wyniku zderzenia aut 75-letnia pasażerka trafiła do łomżyńskiego szpitala. W tej chwili na drodze wojewódzkiej nr 63 na wysokości miejscowości Stara Łomża przy Szosie ruch odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło przed godziną 18.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 83-letni kierowca hondy prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającej go toyoty. Toyotą kierowała 28-latka, która skręcała w lewo. W wyniku czego doszło do zderzenia. 75-letnia pasażerka hondy zabrana do szpitala - informuje oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży podkomisarz Justyna Jankowska.

W tej chwili na drodze wojewódzkiej nr 63 na wysokości miejscowości Stara Łomża przy Szosie ruch odbywa się wahadłowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości