83-letni kierowca hondy wjechał w toyotę. W Wyniku zderzenia aut 75-letnia pasażerka trafiła do łomżyńskiego szpitala. W tej chwili na drodze wojewódzkiej nr 63 na wysokości miejscowości Stara Łomża przy Szosie ruch odbywa się wahadłowo.
Do zdarzenia doszło przed godziną 18.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 83-letni kierowca hondy prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającej go toyoty. Toyotą kierowała 28-latka, która skręcała w lewo. W wyniku czego doszło do zderzenia. 75-letnia pasażerka hondy zabrana do szpitala - informuje oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży podkomisarz Justyna Jankowska.
W tej chwili na drodze wojewódzkiej nr 63 na wysokości miejscowości Stara Łomża przy Szosie ruch odbywa się wahadłowo.