Reklama

Skoda staranowała ogrodzenie. 22-letni kierowca w szpitalu [FOTO]

18/11/2022 22:38

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w dziś wieczorem w Łomży. 22-letni kierowca skody wjechał w ogrodzenie posesji. W wyniku wypadku kierujący pojazdem trafił do łomżyńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 21.30 na ulicy Browarnej, na wysokości ul. Topolowej.

Ze wstępnych informacji wynika, że jadąca od strony Wojska Polskiego skoda poruszała się bardzo szybko. W pewnym momencie młody kierowca stracił panowanie nad autem i ostatecznie swoją jazdę zakończył na ogrodzeniu.

W wyniku zdarzenia kierowca skody trafił do łomżyńskiego szpitala. Na szczęście podróżował sam.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości