Reklama

Skoda w rowie po zdarzeniu na drodze Nowogród - Łomża. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala [FOTO]

24/11/2020 13:34

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala po zdarzeniu, które miało miejsce na łuku drogi nr 645 Nowogród - Łomża. Osobowa skoda wjechała do rowu w pobliżu nowo budowanej Biedronki.

Do zdarzenia doszło około godz. 13:00. 

Przyczyną  było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków drogowych.  Kierujący samochodem 50-letni mężczyzna trafił do szpitala, podobnie jak jego pasażerka. 

Chwilowo zablokowany jest pas w kierunku Łomży. Ruch będzie wznowiony gdy pojazd zostanie usunięty. Kierowca skody był trzeźwy. 

[AKTUALIZACJA] Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się bez utrudnień

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości