Dwie osoby zostały zabrane do szpitala po zdarzeniu, które miało miejsce na łuku drogi nr 645 Nowogród - Łomża. Osobowa skoda wjechała do rowu w pobliżu nowo budowanej Biedronki.
Do zdarzenia doszło około godz. 13:00.
Przyczyną było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Kierujący samochodem 50-letni mężczyzna trafił do szpitala, podobnie jak jego pasażerka.
Chwilowo zablokowany jest pas w kierunku Łomży. Ruch będzie wznowiony gdy pojazd zostanie usunięty. Kierowca skody był trzeźwy.
[AKTUALIZACJA] Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się bez utrudnień