Reklama

Zderzenie z rowerzystką na Zawadzkiej [FOTO]

29/10/2020 15:02

Z przejeżdżającą przez ulicę Zawadzką rowerzystką zderzył się kierowca osobowego seata. Kierujący osobówką prawdopodobnie pomylił sygnalizatory i przejechał na czerwonym świetle.

Do zdarzenia doszło około godz. 13:00. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że rowerzystka przejeżdżała ulicę Zawadzką od strony ul. Księżnej Anny w kierunku Parku Jana Pawła II. Pierwsze dwa pasy ul. Zawadzkiej przejechała bezpiecznie, jednak po drugiej stronie została uderzona przez osobowego seata, który poruszał się od strony ul. Sikorskiego w kierunku Ronda Solidarności. 

Kierujący miał przejechać na czerwonym świetle. Wstępne informacje wskazują, że prawdopodobnie pomylił sygnalizatory, bo zielone światło pokazywał jedynie sygnalizator zezwalający na skręt i zawracanie.

Reklama

Na szczęście rowerzytska nie odniosła poważniejszych obrażeń. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości