Marznące opady deszczu, które rozpoczęły się w nocy, spowodowały gołoledź. W wielu miejscach jest ślisko. Przekonał się o tym kierowca, który na drodze Śniadowo – Wierzbowo wypadł z drogi.
Do zdarzenia doszło po godz. 8:00. W okolicach miejscowości Chomentowo kierowca suzuki wypadł z drogi i wjechał do rowu. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem.
Do porannej kolizji doszło również w Piątnicy. Tam uszkodzony został słup.
Warto zachować dziś szczególną ostrożność i dostosować prędkość do warunków panujących na drogach. Ostrzeżenie I stopnia przed marznącymi opadami obowiązuje do godz. 10:00.