Reklama

Ślisko na drogach! Niektórzy już się o tym przekonali

17/01/2020 08:26

Temperatura spadła poniżej zera, co powoduje, że na drogach jest dzisiaj bardzo ślisko! Niemal w tym samym czasie na trasie Rogienice Wielkie - Mały Płock do rowu wjechały trzy samochody.

Kierowcy alarmują, że na drogach są trudne warunki, ze względu na oblodzoną nawierzchnię. Do tego miejscami występują mgły, które znacznie ograniczają widoczność. O godz. 7:00 stacja meteorologiczna w Marianowie odnotowała temperaturę -3 stopni Celsjusza, ale już za kilka godzin słupki rtęci powinny podskoczyć do poziomu 4 kresek powyżej zera.

O tym, że na drogach faktycznie jest ślisko, przekonali się kierowcy, którzy jechali dzisiaj rano drogą krajową nr 63 na odcinku Rogienice Wielkie - Mały Płock. Niemal w tym samym czasie trzy pojazdy wypadły na zakręcie z drogi i wjechały do rowu. 

Reklama

Przypominamy o zachowaniu rozsądku na drodze i ograniczonego zaufania względem innych kierowców. Warto zdjąć nogę z gazu. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości