Reklama

Ślisko na drogach? Skoda wjechała w latarnię [FOTO]

24/11/2022 16:13

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń ciała w zdarzeniu, jakie miało miejsce dziś przed godziną 16 w Łomży na ul. Szosa do Mężenina. Nie było też utrudnień w ruchu.

Na miejscu pracują policjanci. Do uszkodzonej latarni zostało wezwane pogotowie energetyczne.

Prognozy pogody nie są optymistyczne i zapowiadają intensywne opady śniegu, co sprawi, że na drogach będzie bardzo ślisko. Pamiętajmy o tym, wsiadając za kierownicę!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości