Reklama

Śmierć na drzewie. Motocyklista zginął na miejscu

19/04/2022 08:15

42-letni motocyklista zginął w wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem za Śniadowem.

Mężczyzna poruszał się drogą łączącą Piski i Czerwin w powiecie ostrołęckim.  

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 42-letni kierowca motocykla marki Suzuki, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, w rejonie skrzyżowania stracił panowanie nad motocyklem. Jednoślad uderzył w znak drogowy, a kierowca uderzył w drzewo i poniósł śmierć na miejscu - powiedział portalowi Moja Ostrołęka kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Z ustaleń policjantów wynika, że motocyklista nie posiadał prawa jazdy. 

Reklama

zdj. Moja Ostrołęka

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości