42-letni motocyklista zginął w wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem za Śniadowem.
Mężczyzna poruszał się drogą łączącą Piski i Czerwin w powiecie ostrołęckim.
- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 42-letni kierowca motocykla marki Suzuki, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, w rejonie skrzyżowania stracił panowanie nad motocyklem. Jednoślad uderzył w znak drogowy, a kierowca uderzył w drzewo i poniósł śmierć na miejscu - powiedział portalowi Moja Ostrołęka kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.
Z ustaleń policjantów wynika, że motocyklista nie posiadał prawa jazdy.
zdj. Moja Ostrołęka